آرشیو خبرها

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

نام

شرح خبر

15

جلسه توجیه سرپرستان و مسئولین فنی

پست بر روی
 جلسه توجیه سرپرستان و مسئولین فنی

درود بر دوستان و سرپرستان عزیز

همانطور که مستحضرید تقویم 6 ماهه اول سال 95 اعلام شده است، تقویمی شامل 24 برنامه که سعی برآن شده تا سلایق مختلف کوهنوردی بر اساس پیشنهادهای دوستان همنورد پوشش داده شود. در اینجا از تمامی عزیزانی که پیشنهاد برنامه داشتند و در چیدن تقویم ما را یاری نمودند صمیمانه سپاسگزاریم.

برای هماهنگی‌های بیشتر و توضیحات لازم در خصوص نحوه اجرای برنامه‌ها، چگونگی ارسال فراخوان، گزارش برنامه‌ها و دیگر فایل‌های مورد نیاز، نحوه تعامل با کمیته اجرایی و چگونگی استفاده از وسایل گروه جلسه‌ای با حضور همه شما عزیزان در روز دوشنبه 95/2/20 ساعت 5:30 تا 7:30 در شرکت مترا (شهرک غرب، خیابان ایران زمین، خیابان حسن سیف، خیابان 24، پلاک 14 شرکت مترا) برگزار خواهد شد.

حضور شما در این جلسه برای اجرای خوب برنامه و استفاده از نظرات شما برای اجرای هرچه بهتر تقویم کاملا ضروری‌ست، بنابراین خواهشمندیم با شرکت در جلسه، زمینه برگزاری هر چه بهتر تقویم را فراهم نمایید. همچنبن عزیزانی که در 6 ماهه قبل سرپرست بوده‌اند، نکات مهم قابل توجه که حاصل تجربه شان دربرنامه‌های تقویم قبل می‌باشد را آماده و در جلسه مطرح کنند تا مورد استفاده همگان قرار گیرد.

سپاس
گروه کوهنوردی فارغ التحصیلان امیرکبیر

دسته ها: | برچسب ها: جلسه توجیه سرپرستان و مسئولین فنی | نظرات: (0) | تعداد نمایش: (1730) | بازگشت

پست بر روی نظر